Renophase nahahooldus

Näonaha happekoorimine – raviprotseduur akne, pigmentatsiooni, kuperoosa ja rosaatsea probleemile

Kuna üldjuhul on kõik nahaprobleemid tingitud vähemalt ühest kolmest tegurist, milleks on vabad radikaalid (päike, saastatus, keskkonnamõjud), hormonaalsed muutused ja naha mikrovereringe häired, siis on Laboratoires Renophase Paris oma patenteeritud aktiivained välja töötanud just algtekitajaid silmas pidades.

Meie keskuses teostatakse näonaha ravihoolduseid maailmas kõrgelt hinnatud Laboratories Renophase Paris ravikosmeetika sarjaga. Renophase Paris on kõige ohutum ja samas kõige tõhusam tehnoloogia naharavis, see tähendab uue põlvkonna ravimeid, mille eesmärk on rakkudes toimuvaid protsesse stimuleerida, tasakaalustada hormoontasakaalu ja taastada naha kudesid, pakkudes samal ajal naha vastupanujõu tugevdamist süsteemses ravis. Ravitehnoloogia ja sari on Eestis tunnustatud Tartu Ülikooli Kliinikumi nahaarstide poolt.

Sarja innovaatilisus seisneb selles, et koos osaliselt neutraliseeritud happega kasutatakse toodetes võrkstruktuurilisi aktiivaineid, mis annavad ravimile lausa 80%-lise imendumisvõime probleeme põhjustavate kolleteni. Lühidalt tähendab see, et ravitakse probleemi põhjust, mitte tagajärge.

Naha positiivsed muutused on näha juba esimese hoolduse järel, ent peale kuuendat hooldusprotseduuri on muutused püsivamad. Arvestada tuleb ka sellega, et ravi tulemuslikkust mõjutab toitumine, jumestus ja kosmeetika, suitsetamine, samuti stressirohke elustiil.

Soovitame läbida vähemalt kuuest kuni kaheksast protseduurist koosneva ravikuuri, mida toetab kodune ravi ja nahahooldus. Süsteemne lähenemine on ühtlasi antud ravitehnoloogia aluseks. Meie spetsialist õpetab ka kodust nahahooldust ning soovitab sobivaid tooteid selleks.

Registreerimine ja lisainfo: Kuressaare Perearstikeskus, õde Jaanika Kaasik, telefon 4524300, e- post ilustinfo@gmail.com

Soovitame Renophase Paris ravihooldust, kui Sul on:

 • Akne (põletikulise protsessi kõrvaldamine;
  rasu eritumise normaliseerumine; naha rakkude stimuleerimine;
  naha puhastamine komedoonidest, akne armide vähendamine)
 • Rasune nahk
 • Armid
 • Pigmendilaigud (hüperpigmentatsioon)
 • Rosaatsea, kuperoosa
 • Kuiv, õhuke või tundlik nahk
 • Kortsud, vananev nahk

Oluline teada:

 • Protseduuri päeval on keelatud käia solaariumis ja saunas, teha aktiivselt sporti ja tarvitada alkoholi. Kohe hoolduse järgselt soovitame ka kosmeetikat vältida.
 • Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, samuti aaloe vera ekstraktide ja eeterlike õlidega preparaatide kasutamine.

Täpsemad juhised saad oma ravispetsialistilt!